PC Xbox 360 PlayStation 3 Wii DS PSP Игры Новости Рецензии Превью Прохождения Трейнеры Видео Трейлеры Галерея Файлы Статьи Коды ТОП 100 Блоги
На главную игрового портала Geafox.net
ИГРАЕМ БОЛЬШЕ! А НАС УЖЕ РАЗ, ДВА, ТРИ... 10199!
 

Компьютерные игры » Articles Поделиться с друзьями в Facebook

Чим ми можемо бути корисні для Вашого бізнесу?


Jan 9, 2016 11:47

Метою нашої роботи з оптимізації і просування сайту є вирішення бізнес-завдань кожного конкретного сайт - для частини проектів це зростання трафіку, для частини - іміджеві позиції в результатах пошуку, але для більшості - збільшення числа замовлень і продажів з сайту. Для досягнення цих цілей ми використовуємо всі можливості Інтернет-маркетингу. Чим ми можемо бути Вам корисні? Основні наші послуги з просування сайту:

Розкрутка на умовах відкритого бюджету

1. Просування на умовах консалтингу, або відкритого бюджету. Самий прозорий і чесний формат роботи. Він підійде в тому випадку, якщо Ви хочете розуміти, куди і як витрачаються Ваші кошти, якщо у Вас безліч завдань по роботі з сайтом, але в рамки інших варіантів роботи вони не вкладаються. Оплата здійснюється окремо за роботу над сайтом та інші витрати (контент, роботу з посиланнями, роботу програмістів і т.д.). Детальніше про роботу на умовах розділеного бюджету. Мінімальна вартість реклами сайту за цією схемою - 4000 грн за нашу роботу.

Просування по трафіку

2. Просування сайту по трафіку. Один із способів роботи з гарантіями. Переважний спосіб роботи для великих сайтів і порталів. У цьому випадку оплата проводиться не за позиції, а за те, що ці позиції принесли - відвідувачів з пошукових систем. Якщо Вас цікавить розкрутка сайту по трафіку - дізнайтеся докладніше про переваги, недоліки та особливості цього виду просування. Більшою мірою трафіковий SEO актуально для великих проектів, проте в деяких випадках ми пропонуємо його і для невеликих сайтів.

Просування по дзвінках

3. Розкрутка сайту з оплатою за дзвінки та інші цільові дії. Один із способів роботи з гарантіями. Для певної групи проектів, де є велика кількість дзвінків і заявок з сайту, ми можемо запропонувати розкрутку з оплатою за дзвінки і цільові дії. Цей формат роботи підходить далеко не всім - про те, кому варто звернути увагу на цей варіант просування сайту, які існують плюси, мінуси і порядок роботи - дивіться у розділі Просування сайтів по дзвінках. Для ряду тематик ми готові запропонувати лідогенерація - отримання великої кількості заявок і дзвінків не тільки з вашого сайту, а і з залученням партнерської мережі.

4. лідогенерація і партнерський маркетинг. Ми пропонуємо Вам скористатися не тільки просуванням власного сайту, а і залученням клієнтів з використанням партнерських програм. У цьому випадку у Вас з’являється додаткове джерело трафіку - партнерські сайти. Оплата відбувається тільки за досягнутий результат - заповнення заявки, запит зворотного дзвінка, покупку товару і т.д. І все це - абсолютно без ризиків для вас!

5. Консалтинг по просуванню на етапі створення сайту. Якщо Ваш сайт ще в розробці і Ви хочете спроектувати його правильно з точки зору пошукової оптимізації - PrimeADV допоможе вирішити цю задачу. У багатьох випадках участь фахівців з просування в процесі розробки допомагає заощадити кошти і час на етапі подальшого розкручування, а також вирішить ряд питань що стосуються розвитку бізнесу.

6. Просування порталів і великих Інтернет-магазинів. У нас є досить великий досвід у роботі з сайтами портального типу. Ми знаємо про всі особливості і складності порталів і знаємо як їх вирішити.

А що крім розкрутки?

А крім просування сайтів ми можемо Вам запропонувати повний комплекс послуг Інтернет-маркетингу - розробку та реалізації стратегії, контекстну рекламу, медійну рекламу, аудит сайту,  консультації з юзабіліті і підвищенню продажів з сайту, копірайтинг.

 


Рейтинг: 0.0, голосов: 0
Правила
1. Не ругайтесь матом. Это не этично.
2. Комментарий должен быть содержательным и по теме.
3. Не кормите троллей! :)

Скачивать файлы, комментировать события, получать звездочки и прочие плюшки могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь. Это займет не больше минуты! Спасибо что вы с нами!
СОВЕТУЕМ ПРОЧИТАТЬ
САМОЕ ЧИТАЕМОЕ
Darksiders Прохождение игры (walkthrough)
Darksiders Прохождение игры (walkthrough)А вот и долгожданное прохождение игры Darksiders . Наслаждайтесь:)
Читать далее 1568146
Прохождение Принц Персии: Забытые Пески
Прохождение Принц Персии: Забытые ПескиНачинаем идти вниз по лестнице. Перед нами взрывается мост. Перепрыгиваем его и убиваем двух стражников. Справа видим уступ. Подходим к нему. При помощи бега по стенам – взбираемся на него. Идём на лево и забираемся ещё на один уступ. Видим ...
Читать далее 222846
Прохождение Lego Star Wars 3: The Clone Wars
Прохождение Lego Star Wars 3: The Clone WarsИгра начинается с звёздной заставки, привычной для серии Звёздный войн. Действие начинается с событий на Джеонозинанской арене из второго эпизода. Анакин, Падме и Оби-ван в плену и должны бороться с тварями на арене, прикованные к колоннам.
Читать далее 124312
Прохождение Divinity II: Пламя мести
Прохождение Divinity II: Пламя местиПосле видеоэпизода герой говорит с призраком Берилина, который обещает освободить из кристалла, с условием, что герой вызволит самого духа из гробницы, и потом дух обещает также освободить Избранного (можно выбирать любой вариант ответа, от сотрудничества
Читать далее 112849
© Geafox.net 2009-2015 Ресурс Geafox предоставляет геймерам всю необходимую информацию о компьютерных и консольных играх. Ежедневно публикуются новости из мира игр, превью на ожидаемые игры и рецензии на уже вышедшие игры. Также обновляется файловый архив, галерея, база игр и читов.

При публикации материалов на своих ресурсах, цитировании материалов на форумах, блогах и обсуждениях на сторонних сайтах, просим указывать прямую ссылку на нас, как на источник. За дополнительной информацией обратитесь в раздел “Правила использования” или непосредственно к администрации ресурса.

Rambler's Top100 Яндекс.Метрика Ваш запрос обработан за: 0.347 секунд