PC Xbox 360 PlayStation 3 Wii DS PSP Игры Новости Рецензии Превью Прохождения Трейнеры Видео Трейлеры Галерея Файлы Статьи Коды ТОП 100 Блоги
На главную игрового портала Geafox.net
ИГРАЕМ БОЛЬШЕ! А НАС УЖЕ РАЗ, ДВА, ТРИ... 11390!
 

Компьютерные игры » Articles Поделиться с друзьями в Facebook

ЧЕСНО – це громадянський рух, що бореться за демократію в нашій державі


Oct 10, 2018 23:20

Навіть діти знають, що Україна – це демократична держава, у котрій головним управлінським органом вважається народ. Громадяни України самостійно обирають президента і мають право голосу, тоді чому ж кожен раз ми страждаємо через те що керівники виявляються злодіями, шахраями і злочинцями? Хіба не народ їх вибирає? На жаль, так відбувається, що кожним з нас нахабно маніпулюють, натискаючи на найболючіше, підіймаючи найактуальніші питання. Як зупинити цей руйнівний вплив влади на нашу свідомість?

Раніше ми не могли покладатися ні на що інше, крім цих захмарних обіцянок, але часи змінюються, сьогодні кожен бажаючий має можливість знайти більше інформації про будь-якого кандидата, від першого до останнього номеру в бюлетені. Адже, дуже важливо наділяти достатньою увагою тих, про кого ми ще нічого не чули. Такі люди можуть бути як надією, так і небезпечними шахраями. Тепер вам навіть не потрібно піднімати більшу частину ресурсів Інтернету, для того, щоб знайти факти, котрі вас цікавлять.

Чесно – це громадянський рух, активісти котрого, щоденно збирають найважливішу інформацію про всіх, хто балотується на місце президента України. На офіціальному сайті www.chesno.org кожен бажаючий може ввести дані людини, котра вас цікавить, і отримати максимум об’єктивних фактів щодо життя і кар’єри кандидата. Тепер виборча кампанія може стати максимально демократичною і відкритою для кожного українця. Ми маємо право робити свій вибір свідомо!

Волонтери організації не тільки займаються поповненням сайту, але й організаціями зустрічей з жителями міст і містечок для того, щоб донести усі принципи і виверти передвиборчих компанії. Для вас працюють лише незалежні експерти віддані своїй справі і готові боротися за щасливе майбутнє. Мета компанії ЧЕСНО – зробити вибори максимально чесним і прозорим заходом. З допомогою якого кожен громадянин може реально змінити життя на краще.

Користуйтеся ресурсами, лекціями і тренінгами, котрі для вас надає об’єднання. ЧЕСНО – це громадянський рух, а не рекламна та агітаційна кампанія когось з кандидатів. Кожен активіст і волонтер вірить, що ми можемо змінити країну на краще. Всі можливості в наших руках. Саме українці зможуть зробити Україну – амбіційною і шанованою країною. Це Батьківщина не тільки наша, але й наших дітей і онуків. І ми в змозі забезпечити їм щасливе майбутнє тут, а не закордоном.

Джерело: chesno.org


Рейтинг: 0.0, голосов: 0
Правила
1. Не ругайтесь матом. Это не этично.
2. Комментарий должен быть содержательным и по теме.
3. Не кормите троллей! :)

Скачивать файлы, комментировать события, получать звездочки и прочие плюшки могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь. Это займет не больше минуты! Спасибо что вы с нами!
СОВЕТУЕМ ПРОЧИТАТЬ
  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ
  Darksiders Прохождение игры (walkthrough)
  Darksiders Прохождение игры (walkthrough)А вот и долгожданное прохождение игры Darksiders . Наслаждайтесь:)
  Читать далее 1568434
  Прохождение Принц Персии: Забытые Пески
  Прохождение Принц Персии: Забытые ПескиНачинаем идти вниз по лестнице. Перед нами взрывается мост. Перепрыгиваем его и убиваем двух стражников. Справа видим уступ. Подходим к нему. При помощи бега по стенам – взбираемся на него. Идём на лево и забираемся ещё на один уступ. Видим ...
  Читать далее 223140
  Прохождение Lego Star Wars 3: The Clone Wars
  Прохождение Lego Star Wars 3: The Clone WarsИгра начинается с звёздной заставки, привычной для серии Звёздный войн. Действие начинается с событий на Джеонозинанской арене из второго эпизода. Анакин, Падме и Оби-ван в плену и должны бороться с тварями на арене, прикованные к колоннам.
  Читать далее 124857
  Прохождение Divinity II: Пламя мести
  Прохождение Divinity II: Пламя местиПосле видеоэпизода герой говорит с призраком Берилина, который обещает освободить из кристалла, с условием, что герой вызволит самого духа из гробницы, и потом дух обещает также освободить Избранного (можно выбирать любой вариант ответа, от сотрудничества
  Читать далее 113155
  © Geafox.net 2009-2015 Ресурс Geafox предоставляет геймерам всю необходимую информацию о компьютерных и консольных играх. Ежедневно публикуются новости из мира игр, превью на ожидаемые игры и рецензии на уже вышедшие игры. Также обновляется файловый архив, галерея, база игр и читов.

  При публикации материалов на своих ресурсах, цитировании материалов на форумах, блогах и обсуждениях на сторонних сайтах, просим указывать прямую ссылку на нас, как на источник. За дополнительной информацией обратитесь в раздел “Правила использования” или непосредственно к администрации ресурса.

  Rambler's Top100 Яндекс.Метрика Ваш запрос обработан за: 0.879 секунд